Дозвілля

Cтворити відпочиваючим умови для цікавого дозвілля в санаторії “Орлине гніздо” –

одне з найважливіших завданнь.

Саме тому на території курорту Вам запропонують культурно-розважальні заходи на будь-який смак:


 • Туристичний рафтінг  “По Тисі разом” - Туристичний сплав по гірській ріці Тиса із перших початків його введення, став одним із найбільш популярних турів в Закарпатті. У 2007 році його було визнано пресою – “Хіт сезону 2007” Сплав проводиться регулярно протягом літньо-осіннього сезону 3-4 рази на тиждень у залежності лише від погодних умов. Маршрут, загальною протяжністю біля 47 км пролягає по території трьох районів Закарпаття (Тячівський, Хустський, Виноградівьский). Маршрут розбитий на чотири етапи довжиною 6 – 12 км.
  Тривалість запливів 2- 3,5 годин.
  Для зручності учасників, (при попередній про це домовленості), дозволяється “вклинюватися” на будь-якому із етапів маршруту на місці стоянок, що дозволяє приймати участь у запливі навіть якщо ви один. Протягом кожного етапу проводяться фото зйомки для рекламно-інформаційного диску, який у кінці запливу видається кожному учаснику у вигляді індивідуальних компакт дисків із посвідченням рафтера.


 • Гірськолижний спорт - Взимку для любителів гірськолижного спорту, для бажаючих справжнього екстремального відпочинку гарантована безкоштовна доставка на мікроавтобусі до гірськолижних трас СТК “Синяк” при замовленні (туди-назад), придбанні гірськолижного абонемента (не менше 100 грн) та прокат гірськолижного спорядження на місці.


 • Пішохідні та велосипедні прогулянки в горах. Риболовля - А в теплу пору року Ви зможете насолодитись краєвидами навколо санаторію та отримати незабутні враження від спілкування з природою.


 • Вечори відпочинку, дискотеки, концерти - Також Ви зможете провести приємно час відвідавши наші вечори відпочинку та концерти місцевих та інших виконавців.


 • Спортивний зал


 • Двохзонний закритий басейн - 
 • Двохзонний закритий басейн(12*20 м.) санаторія «Орлине гніздо» з дорослою і дитячою зонами розташований на першому поверсі санаторія і працює цілодобово. Ефект морської хвилі допоможе розслабитись і приємно відпочити і влітку, і в холодну пору року. Зручні столики, широкий асортимент напоїв та оригінальний бар дозволять зробити приємну паузу між плаванням. 

 • В теплу пору року працюють 2 відкритих літніх басейна.