Соляна кімната

Новинка Соляна кімната

В санаторії «Орлине гніздо» до послуг відпочиваючих соляна кімната, стіни, стеля і підлога якої викладені із глиб солі солотвинської соляної копальні, де декілька мільйонів років назад був океан і глибоке море, яке з часом перетворилося на соляний пласт.

Соляні кімнати або печери, з давніх часів відомі своїми лікувальними властивостями, використовують у світі, передусім, для релаксації, а також для лікування респіраторних захворювань, алергій та хронічного бронхіту. Унікальний мікроклімат благодатно діє на шкіру пацієнтів, що страждають лишаями та висипаннями на шкірі у вигляді прищів. Покращення функції зовнішнього дихання, нормалізація обмінних функцій легень призводить до покращення газового обміну, підвищення ефективності дихання клітин, в тому числі й у мозку, який в свою чергу, веде до покращення регулятивної функції. Завдяки цьому покращується антитоксична функція печінки, нормалізується специфічний мікробний імунітет, нормалізується білковий та ліпідний обмін.

Крім використання в якості додаткової процедури при лікуванні багатьох захворювань, соляна кімната допомагає також позбавитися стресу та психічного напруження. Використання спелеотерапії з іншими комплексами емоційного розвантаження і релаксації (світло- звуко-, ароматерапії тощо), створюють оптимальні умови для лікування та оздоровлення, дозволяють максимально використовувати внутрішні адаптаційні можливості організму.

Використання солі старовинного моря, чистої у відношенні різних домішків та радіоактивності, дозволяє інтенсивно насичувати повітря спелеокімнати частинками солі природним шляхом без використання будь-яких аерозолей. Повітря у кімнаті збагачене молекулами калія, натрія, кальція, магнія, селена, брома та інших елементів, необхідних для правильного функціонування людського організму. Такі процедури здатні замінити кліматичні умови приморських областей, а про результат можна говорити вже після 3-5 візитів.


Ціни:
Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Переглядів: 736
  • Модель: Соляна Кімната
  • Наявність: Є в наявності
  • 30₴