Масаж

Новинка Масаж

Важливою складовою медичного масажу, яка відома зазвичай лише спеціалістам, є його гуморальний і рефлекторний вплив. Масаж в першу чергу діє на вегетативну і центральну нерврву систему. Під час процедури подразнюються рецептори м’язів шкіри, суставних сумок, сухожиль, стінок судин і зв’язок. Після чого імпульси, що з’являються в результаті такого подразнення, передаються до нервової системи, досягаючи потрібних участків у корі головного мозку. Тут виникає складна реакція, яка викликає в організмі функціональні зміни.

Виходить, що за допомогою масажу можна регулювати функції різних органів. Здійснюючи будь-який прийом, масажист викликає у організму пацієнта певну реакцію. Якщо все зроблено правильно, то результат виявиться дуже благотворним.

Також у результаті масажу у шкірі починається утворення та надходження у кров біологічно активних речовин, тканинних гормонів, що беруть участь у судинних реакціях, передачі нервових імпульсів та в інших процесах. Крім того, масаж сприяє утворенню гістаміну та речовин, подібних йому, які розносяться током лімфи і крові по всьому організму і справляють на внутрішні органи, судини і системи благотворний вплив. Ще одне з’єднання – ацетилхолин – виконує роль активного посередника в процесі передачі нервового сигналу із клітини в клітину, що створює сприятливі умови для роботи скелктної мускулатури та сприяє покращенню дихання та розширенню невеликих артерій.

Ціни:Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Переглядів: 1032
  • Модель: Масаж
  • Наявність: Є в наявності
  • 20₴