Комбінована фізіотерапія

Новинка Комбінована фізіотерапія

Важко уявити собі сучасну медицину без фізіотерапії та медицинської реабілітації, що використовують природні фізичні фактори з метою лікування. З давніх часів люди намагалися використовувати з метою лікування такі природні фактори, як світло, тепло, воду, пісок, холод, магніт, природну електроенергію.

Сьогодні прогрес в області високоточної електронної апаратури зробив доступними медицині нові види апаратів і відповідно – нові методики лікування. У санаторії використовується новітнє сучасне фізіотерапевтичне обладнання, що відповідає усім міжнародним стандартам.

Медична реабілітація хворої людини включає в себе цілий комплекс процедур, направлених на відновлення здоров’я людини, профілактику ускладнень, відновлення механізмів саморегуляції організму.

Комбінована фізіотерапія включає в себе такі види терапії:

 • Ультразвукову терапію
 • Магнітотерапію
 • Лазерну терапію
 • Електрофорез
 • Ампліпульстерапія
 • Гальванізація
 • Дарсонвалізація
 • Ультразвукова терапія
 • КУФО
 • Валкіон терапія

Одним із вагомих розділів фізіотерапії є електротерапія. Електрика – винятково натуральна форма енергії, яка є основою життя кожної живої клітини. Тому електротерапія органічно вписується в корекцію найрізноманітніших захворювань, має мінімум побічних ефектів, укріплює та зцілює організм. Ще в  першому столітті до нашої ери римський лікар Скрибоніус описав застосування електричної енергії риби для лікування імператора Клаудіуса. В наш час сучасне обладнання здатне давати ефект, що не поступається сильнодіючим медикаментам, не маючи ніяких побічних ефектів.

Комбинація електротерапії та ультразвукової терапії в одній системі дає можливість проведення багатоцільової комбінованої фізіотерапії. Ультразвук різної глибини проникнення в різних режимах правильно індивідуально підібраних лікарем, здійснює мікромасаж тканин на рівні клітин, покращуючи місцевий кровообіг і ліквідуючи запальний процес хворого органу. З його допомогою вдається боротися з післяопераційними рубцями, запальними процесами при різних захворюваннях.

Показання до фізіотерапевтичного лікування:

Захворювання кістково-м’язової системи – артрити при різноманітних захворюваннях (подагра, ревматоїдний артрит, ревматизм середнього ступеня активності, хвороба Бехтєрєва), запалення суставної сумки, зв’язок, а також сколіотична осанка.
Травматичні стани – забиття, розтяжіння зв’язок, консолідовані переломи, вивихи та ін.
Дегенеративні стани – артрози, плечово-лопатковий периатрит, остеохондроз, міалгія, м’язова атрофія (в тому числі після імобілізації в гіпсі), п’яткові «шпори».
Захворювання судин – атеросклероз, ендантеєрит, діабетична ангіопатія нижніх кінцівок, варикозна хвороба, хвороба Рейно, акроцианоз, стани після опіків та обморожень.
Захворювання периферичної нервової системи – невралгії, неврити, радикулопатія, Обмеження рухів у суставах, хвороба Бюргера, біль у м’язах, м’язова тонізація. Практично кожен пацієнт, що проходить медикаментозне лікування у невролога, потребує фізіотерапевтичних процедур, що дозволить прискорити видужання, скоротити час непрацездатності та зменшити дозування анальгетиків.
Захворювання сечестатевої сфери – простатити, аднексити, дисменорея, слабкість м’язів тазового дня, менопауза, недержання. При хворобах сечестатевої сфери ефективним є вагінальний і ректальний іонофорез з використанням лікувальних речовин, фонофорез та ректальна і вагінальна стимуляція м’язів, що є аналогом вібромасажу і викликає зменшення запальних явищ та набряків при них.
Захворювання внутрішніх органів – вегето-судинна дистонія, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, дискинезія шлунково-кишечного тракту.
ЛОР-патологія – синусіти, хронічний тонзиліт, аденотонзіліт. Добре піддаються лікуванню ультразвуком.
Спортивна медицина – ушкодження ахілова сухожилля, бурсити, «лікоть тенісиста», післяопераційні болі, зменшення набряків, дисторсія, болі в хребті, розтяжіння м’язів.
Косметична медицина – антицелюлітний комплекс, стимуляція м’язів як частина програми по зниженню ваги, а також лікування келоїдів, келоїдних рубців, атрофічних рубців від прищів.

В санаторії «Орлине гніздо» створені усі умови для комплексного підходу до кожного відпочиваючого і вироблення індивідуальної тактики лікування. Це досягається завдяки кваліфікованим лікарям та сучасному діагностичному та лікувальному обладнанню.

Консультація лікаря-фізіотерапевта направлена на правильний та індивідуальний вибір методу лікування в даному конкретному випадку. Складається індивідуальна програма лікування в залежності від мети терапії та бажаного результату, а також показань та протипоказань. В процесі лікування лікар може варіювати індивідуальні параметри від процдури до процедури, спостерігаючи за ефектом.

Важливим в процесі лікування є не лише його ефективність, але і безболісність, комфортність відчуттів в процесі терапії (зменшення болі, відчуття розслабленості чі навпаки – підвищення тонусу в залежності від визначеної мети.


Ціни:


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
 • Переглядів: 1815
 • Модель: Комбінована Фізіотерапія
 • Наявність: Є в наявності
 • 20₴