Витяжіння хребта

Новинка Витяжіння хребта

Витягування хребта – це особлива терапевтична процедура, завдання якої – збільшити відстань між окремими хребцями. Ефект досягається за рахунок тракції – розтягує сили, що діє в протилежні сторони хребетного стовпа, тому витягування хребта також називають тракційний.

Існує два різновиди витягнення хребта – сухе і водне (підводне), причому останній спосіб вважається більш дієвим. Вода виробляє додатковий цілющий ефект: м’язи спини розслабляються, і хребет стає сприйнятливий до механічного впливу. Крім того, водна процедура здається пацієнтові більш комфортною психологічно.

Витягування відбувається наступним чином: тіло пацієнта прикріплюється до спеціальної стійки ременями, і поринає в басейн або ванну. У цей час ремені натягуються – створюється тракция, причому зусилля направлено в протилежні сторони. Таким чином, відстань між хребцями поступово збільшується, хребетний стовп в цей час нагадує розправлену пружину. При витягненні хребта знижується тиск на міжхребетні диски, які першими страждають через ортопедичних патологій.

Ціни:


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Переглядів: 2073
  • Модель: Bитяжіння хребта
  • Наявність: Є в наявності
  • 20₴